המערכת הראשונה מסוגה בישראל

רוצים לדעת למה uPress הינה החבילת אחסון המשתלמת ביותר עבורך?

בקרו בעמוד טבלת השוואת

uPress הנה מערכת אחסון מתקדמת לאתרי וורדפרס.
מעבר לאחסון, מאפשרת לכם מערכת uPress לבצע בעצמכם, בקלות וללא ידע מקדים, פעולות חשובות לתפעול חכם של האתר שלכם,
פעולות שבעבר לא יכולתם לבצע לבד. המערכת נבנתה בהתאמה מלאה לסטנדרטיים הקפדניים של תוכנת וורדפרס.
היא חדשנית, פשוטה וקלה לתפעול, כתובה כולה בעברית ומציעה מגוון חבילות, על מנת לענות לצרכים של כולכם.
פרשנו לפניכם חלק מהתכונות המדהימות של המערכת:


uPress עושה הכול על מנת לאפשר לכם את ביצועי האתר הטובים ביותר. תוכלו לבחור את מיקום השרת בעבור כל אתר בעת יצירת דומיין חדש, תחת הגדרות מתקדמות.

במידה ואתם מנהלים מספר אתרים אשר פונים למקומות שונים בעולם, זהו ללא ספק פתרון מעולה בשבילכם.

באמצעות uPress SuperCache, טכנולוגיית שמירת המטמון הייעודית, uPress מנהלת את שמירת המטמון עבורכם, כולל מטמון עמודים, מטמון מסדי נתונים ומטמון אובייקטים, ותפטור אתכם מהתעסקות עם תוספים ויישומים נוספים.

קרא עוד

uPress עושה הכול על מנת למנוע פריצות לאתר שלכם. מערכת ה Web Firewall שלנו מסוגלת לזהות עשרות אלפי סוגים של התקפות ופרצות אבטחה, כולל החדשות והמתוחכמות ביותר ולחסום אותן מיידית לביטחון אתרכם.

uPress מספקת ספריית תוספי וורדפרס מומלצים, מגוון רחב של תוספי פרימיום שיחסכו הרבה כסף לבעל האתר.
בנוסף, בספרייה ישנם מספר תוספים מאושרים מהספריה הרשמית של וורדפרס, וזמינים להתקנה והפעלה בקליק, ישירות מפאנל הניהול.

uPress מאפשרת אינטרנט בטוח יותר על ידי התקנת תעודת TLS/SSL ללא הגבלהוללא עלות!
תהליך התקנת התעודה מתבצע בצורה אוטומטית על ידי לחיצה על כפתור "הזמנת תעודה" תחת פאנל הניהול.

אם אתרכם נפרץ בעבר, ככל הנראה שהוא עדיין מכיל פירצת אבטחה קיימת, בעזרת הכלי שפיתחנו תוכלו לאבטח את אתרך אחת ולתמיד ולטפל בשורש בעיית האבטחה באתר הוורדפרס שלכם.

קרא עוד

אתם יכולים לשכוח מהתחברויות חוזרות לפאנל הניהול של וורדפרס.
כעת אתם יכולים לשלוט במידע לגבי כלל אתרי הוורדפרס שלכם מפאנל ניהול בודד, ורב עוצמה.

קרא עוד

מערכת uPress מאפשרת התקנת Wordpress בצורה אוטומתית ונוחה ואף מאפשרת לך לקבל מיד כתובת זמנית לעבודה (עוד לפני חיבור הדומיין האמיתי).

תוכנת WordPress מתעדכנת מפעם לפעם ומוציאה גרסאות מתקדמות יותר, אבל אתם לא צריכים לעבוד קשה כדי להיות מעודכנים. מערכת uPress פוטרת אתכם מהצורך לעדכן בעצמכם את הגרסה העדכנית ביותר של WordPress ועושה זאת עבורכם באופן אוטומטי, בכל פעם שיוצא עדכון לתוכנה.

אנו כל כך בטוחים במוצר שלנו שאנו מספקים ומעוניינים לעבוד בשקיפות מלאה מול לקוחותינו, לכן איפשרנו לכל לקוח גישה לביצוע ניטורים (בדיקות תקינות אתר אוטומתיות מתוזמנות) לאתר שלכם (תוכלו לבצע ניטור עבור כל אתר ולא דווקא לאלו שנמצאים אצלנו).

כלל השרתים שלנו תומכים בשימוש בצורה מלאה בפרוטוקול HTTP/2.HTTP/2 הוא השדרוג המשמעותי הראשון של פרוטוקול התקשורת HTTP.
שימוש ב- HTTP/2 צפוי להביא לשיפור מהירויות אתר האינטרנט שלך ללא כל שינוי קוד קיים מהצד שלכם (ההגדרה מבוצעת מצד השרת), ובאופן יוצא דופן - אתרים מוצפנים בעלי תעודת SSL\TLS.

חשיבות של בקרה נכונה עבור אתרים אינטרנט תגרום לכם להיות מובילים ולא מובלים אחר הנסיבות.
אנו מציעים מגוון אופציות בקרה, בהם - דו"ח על קבצים ששונו בכל יום ויום, כמו כן תוכלו לנהל את כל גרסאות הוורדפרס שלהם מתוך מסך אחד כללי בתוך הכלי המושלם שלנו - uPress Wordpress center.
וכמובן - דו"ח האחסון היומי שתוכלו לרשום את עצמך עבור האתר (מידע סטטיסטי, מידע על גיבויים, מידע על ניסיונות פריצה וגרסאות).

בכל יום יישלח אליכם דו"ח אחסון – הכולל פירוט על הגיבויים, האבטחה ונתונים סטטיסטיים מובילים אודות ביצועי האתר.

כלי ניהולי המאפשר לכם לשמור על סדר וארגון ברשימת האתרים שלכם, ולנהל את כלל האתרים שלכם באופן יעיל תחת ממשק בודד.
תוכלו למיין את האתרים שלכם על ידי יצירה של קבוצות לפי טעמכם האישי, להציג או להסתיר קבוצה מסויימת.

אנו שמחים להעמיד לרשותכם את מערכת inbox, כחלק ממערכת uPress. באמצעותה תוכלו, בממשק ייחודי בשפה העברית, ליצור לעצמכם, ללא הגבלה, תיבות דואר מתקדמות עם כתובת הדומיין שלכם.

השילוב בין המערכות מאפשר לכם לרכז את ניהול האתר ואת ניהול תיבת הדואר האלקטרוני תחת קורת גג אחת.

קרא עוד

זמני הטעינה באתר שלכם מהירים במיוחד בזכות עשרות מרכזי נתונים הפזורים ברחבי העולם העומדים לרשות uPress.

המערכת מזהה מהו מרכז הנתונים הקרוב ביותר לגולש באתר ומפעילה אותו למקסום יעילות הגלישה באתר.

קרא עוד

הממשק של uPress נבנה במיוחד עבור אחסון אתרי וורדפרס, ולכן רמת התמיכה שהוא מספק לאתרים אלו גבוהה במיוחד. בנוסף, אנו מעמידים עבורכם צוות תמיכה מקצועי ואדיב שישמח להשיב על שאלותיכם ולסייע בכל עניין.

אם האתר שלכם אוחסן בעבר בשרת אחר, כל שתצטרכו לעשות הוא להעביר אלינו את כתובת השרת הקודם וסיסמתכם, ואנו נעביר את האחסון ישירות ל- uPress ללא עלות

במידה ותרצו להעביר את האתרים באופן עצמאי - עומד לרשותכם כלי יעודי להעברת אתרים, אשר יסייע לכם להעביר את האתרים שלך מהשרת הקודם בקלות וביעילות.
הכלי מתוכנת לקבל את כל סוגי הגיבויים המוכרים (Direct Admin, Cpanel, Git, Duplicator) ולסדר אותם בחבילת האחסון באופן פשוט לקבצים, מסד נתונים, הגדרות בהתאם.
לאחר מכן הוא מבצע מספר פעולות חיוניות לאתר כמו חיפוש והחלפה של במסד הנתונים, שחזור הרשאות הקבצים לברירת המחדל, תיקון נתיב העלאת הקבצים, ועוד..

קרא עוד

uPress מגבה באופן אוטומטי את תכני האתר שלכם פעם ביום. אבל, לפעמים גם זה לא מספיק. אם אתם עורכים שינויים קריטיים באתר ורוצים לגבות אותו בזמן אמת ולא לחכות לגיבוי האוטומטי, תוכלו לגבות את האתר באופן ידני ולשמור על העבודה שעשיתם. במידת הצורך, תוכלו גם לשחזר קבצים ומסדי נתונים.

קרא עוד

אם אתם רוצים לערוך שינויים מהותיים באתר, ולהעלות אותם רק אחרי בדיקה קפדנית ולא "לעיני כל", מערכת uPress מאפשרת לכם לשכפל את האתר הקיים, לבצע את השינויים בסביבת הפיתוח האישית שנוצרה לכם, ולהעלות אותם לאתר "החי" רק כשתרגישו מוכנים.

קרא עוד

uPress מבצעת גיבוי אוטומטי מידי יום לכל האתרים. בנוסף, ניתן לבצע שחזור קבצים או מסדי נתונים עד 30 ימים לאחור, באמצעות ממשק ידידותי למשתמש.

קרא עוד

תוכנת WordPress מספקת מגוון רחב של תוספים שניתן להוסיף לאתר (לוח שנה, טופס הרשמה...וכו'). ניהול התוספים באמצעות הממשק היעיל והנוח של uPress מאפשר חיפוש מהיר של תוספים, הוספת מספר תוספים במקביל, מחיקת תוספים מהירה ועוד.

מהירות קריאה וכתיבה לכונן הקשיח מגבילה את ביצועי אתר הוורדפרס שלכם. שרתי uPress מבוססים על כונני SSD מהירים במיוחד ובכך מאפשרים שיפור עד פי 10 בביצועי השרת.

קרא עוד

uPress מספקת חבילות אחסון עם מערך שרתים המבוסס PHP 7, אחד היתרונות הגדולים של PHP 7 הוא השגת רמת ביצועים (המתבטא במהירות) גבוהה מכל מנוע PHP אחר.

קרא עוד

תוכלו לשתף גישה לניהול האתרים שנמצאים תחת חבילות האחסון שלכם ולספק ללקוחות שלכם את אחת משלושת ההרשאות שאנו מציעים: גישת מנהל אתר, גישת מפתח אתר, גישת אדמין מלאה.
בנוסף, כל הלקוחות שלכם יוכלו לשתף לכם את החבילות שהם רכשו בעצמם ותוכל לנהל אותן תחת החשבון הפרטי שלכם.

קרא עוד