בלוג

❤️ אוהבים WordPress? בואו נדבר על זה.

המדריך המלא לאבטחת אתר וורדפרס

ישנו מיתוס שמתגלגל ברחבי הרשת שאומר כי וורדפרס הינה מערכת שלא מאובטחת מספיק המזמינה המון ניסיונות התקפה \ פריצה, עקבו אחר המאמר הבא המסביר מה ניתן לעשות כדי לחזק את האבטחה באתרי וורדפרס על ידי מספר פעולות פשוטות שיתנו לכם שקט לטווח הארוך.

מה זה Elasticsearch ואיך הוא יכול לשפר אתרי וורדפרס?

במאמר הבא נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות שבשימוש ב Elasticsearch לעומת שימוש בחיפוש סטנדרטי של מערכת וורדפרס. נסביר איך מתבצע תהליך ההתקנה של שרת Elasticsearch וכיצד ניתן להגדיר בקלות את ההתממשקות למערכת וורדפרס ועל ידי כך לשפר את זמני החיפוש באתר במאות אחוזים !

הודעה חשובה ללקוחות uPress עקב נגיף הקורונה

בימים מאתגרים אלו בהם העולם כולו מתמודד עם נגיף הקורונה וכפועל יוצא מכך עם המשמעויות האדירות והצעדים למלחמה בו טומנים בתוכם.

אתר רב לשוני – מה הדרך הנכונה?

אתר רב לשוני הוא אתר הבנוי בשתי שפות לפחות, ומאפשר ניווט בין השפות השונות על ידי תפריט ובלחיצת כפתור אשר משנה את ממשק המערכת לשפה הרצויה. במאמר הבא אני אבצע סקירה מקיפה של הדרכים הנפוצות והאפשרויות המוכרות ליצירת אתר וורדפרס רב לשוני.

מבינים DNS – מדריך מרמת מתחיל

במאמר הבא אסביר הכל אודות DNS, החל מתחילת ההיסטוריה של האינטרנט ועד פירוט רשומות ה DNS, המאמר מסביר בצורה פשוטה ומפורטת את התהליך שמתרחש מאחורי הקלעים מרגע שאנחנו מקישים את כתובת הדומיין בדפדפן ועד שאנחנו גולשים באתר הרצוי.

הגדרת תוסף המטמון ezCache

ezCache הוא תוסף מטמון קל וחדשני שיעזור לכם לשפר משמעותית את מהירות האתר שלכם. התוסף מציע את האפשרות להפוך את האתר שלכם להרבה יותר מהיר בכמה צעדים פשוטים, אפילו מבלי שתופעל אחת מהאפשרויות שלו, זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלכם יקטן משמעותית.

פרצת אבטחה חמורה בתוסף Yuzo Related Posts

חולשת אבטחה בתוסף Yuzo Related Posts המאפשר הוספת "פוסטים קשורים" לאתר שלכם. חולשת האבטחה מאפשרת להאקרים או תוכנות זדוניות להטמיע פרצת אבטחה במסד הנתונים של האתר שלכם ועל ידי כך לשנות את כתובת האתר ולבצע הפניות לאתרי ספאם.

כמה תוספי וורדפרס הם יותר מידי?

האם יש דבר כזה יותר מדי תוספים? ואם כן, כמה זה יותר מדי? איזה סוג של נזק, אם בכלל, יכול להיגרם על ידי התקנה של מספר גדול של תוספים באתר וורדפרס שלכם? כיצד עליכם לבחור את התוספים האידאליים עבור האתר? בפוסט זה אנחנו עומדים לענות על שאלות חשובות אלו.

מדריך הוספת reCAPTCHA בטפסי יצירת קשר

מנסים למנוע דואר זבל המתקבל מטפסי צור קשר באתר שלכם? במאמר זה, נראה לכם איך להוסיף reCAPTCHA בטפסי צור קשר בכדי למנוע את קבלת הודעות הספאם.

Cloudflare הגיע לישראל

חברת ה CDN העולמית Cloudflare השיקה רשמית לפני כשבועיים (15/03/18) את מרכז המידע ה-135 של החברה בתל אביב, ישראל. האם השימוש בשירות ה CDN יהפוך את האתר שלכם למהיר יותר? מאובטח יותר? מקודם יותר? ביצענו בדיקת השוואה - התוצאות חד משמעיות.