אתר זה משתמש בעוגיות למטרות שונות, כמפורט במדיניות הפרטיות.

נגישות

אנו עושים מאמץ על מנת להעניק הזדמנות שוויונית, הוגנת ונאותה לאנשים עם מוגבלויות להנות מהשירותים שלנו, באופן יעיל ונוח ככל הניתן.  אנו רואים במרחב האינטרנטי מרחב ציבורי חיוני שעליו להיות נגיש ונוח לכל אדם. אנו פועלים לשם כך אף במישור הציבורי – קהילתי בין היתר על ידי לקיחת חלק פעיל בפרויקט פיתוח אמצעי הנגשת אתרי אינטרנט לטובת הגולשים – ללא תשלום.

איננו מקבלים קהל ואיננו מעניקים שירותים פרונטליים מכל סוג שהוא. ההתקשרות איתנו נעשית באמצעות אתר האינטרנט שלנו, המונגש לבעלי מוגבלויות בין היתר באמצעות סרגל הכלים אליו ניתן להגיע באמצעות לחיצה על הסמל המופיע בצדו השמאלי התחתון של האתר. אנו מעניקים תמיכה וסיוע באמצעות מוקד התמיכה שלנו. אל המוקד ניתן לפנות הן באמצעות מייל, הן באמצעות טלפון, הן באמצעות מערכות טיקטים העומדות לרשות לקוחותינו. מוקד השירות שלנו נבנה באופן המאפשר הענקת שירות מכבד ושוויוני לכל אדם, תוך שימת לב והתאמה לצרכים השונים. איננו שוקטים על השמרים ואנו פועלים על מנת לשפר את הנגישות עוד יותר ואנו מתנצלים מראש אם אחד המסמכים או הפיצ'רים אינו מספיק נוח ומונגש.

ככל שנתקלתם בבעיה נקודתית ובכלל, אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ על מנת למצוא לה פתרון, ומכל הלב. אנא אל תהססו לפנות אלינו בקשר לכך לכתובת הבאה:
negishut@upress.co.il

ניתן גם לפנות אלינו באמצעות מספר הטלפון הבא:
074-7034060